Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Test wypasionego Citigo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Test wypasionego Citigo


    "Ceny zmodernizowanej Skody Citigo zaczynają się się od 36 900 zł, a testowana 75-konna wersja Style wyceniona jest na 44 550 zł."

    Fajna, ale tyle bym nie dał. Mimo, że o wiele bardziej wyposażona i wyglądająca niż nasza. Jak dla mnie, nasze Citi za minimalną cenę wyprzedażową jest fantastyczne. Takiej ceny, jak w teście bym nie zapłacił. Kupiłbym coś większego. Podstawową Fabię II np. Taki miałem zamiar - ale cena (około 10 tysięcy zł różnicy) wygrała. W końcu to drugie toczydło.

    Skoda Citigo 1.0 MPI - sympatyczny mieszczuch - Motoryzacja w INTERIA.PL

    A tak na marginesie - ten uchwyt multimedialny na smartfona - mogli dawać za dopłatą, nawet bez tej multi navi. Sam uchwyt by był pomocny za jakąś dopłatą.
    Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
    pozdrawiam - Darek

  • #2
    A tu całkiem fajny test VW Up z silnikiem 1.0 TSI. Citigo go nie ma. Ale to też - bardzo fajnie, ale dla mnie za drogo, jak na takie maleństwo:

    Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • #3
      Dlaczego dla mnie takie autka nie mają sensu (w takiej cenie)?

      Wczoraj jeździłem swoją O III i przywiozłem z młodym do domu pizzę - największą, z Pizzerii Biesiadowo - w bagażniku. Dzisiaj wiozłem młodego żony Citigo i jak otworzyłem bagażnik zapytał: a jak byśmy wczoraj pizzę przywieźli?.



      Nie byłoby pizzy

      Jeden prosty powód.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • #4
        Odsunęłoby się przedni fotel maksymalnie do przodu i młody trzymałby pizzę na kolanach, siedząc na kanapie. I załatwione.

        Tyle, że to i tak nie zmienia faktu, że auta typu citigo nie mają sensu (niezależnie od ceny).

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
          Tyle, że to i tak nie zmienia faktu, że auta typu citigo nie mają sensu (niezależnie od ceny).
          Bardzo ciekawa teoria
          Rafał

          Komentarz


          • #6
            prawdziwe różnice między 60 a 75 ps z hamowni:
            Godula Moto Sport - Testy Skody CITIGO silnik 1.0 o mocy 75KM

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
              prawdziwe różnice między 60 a 75 ps z hamowni:
              Godula Moto Sport - Testy Skody CITIGO silnik 1.0 o mocy 75KM
              Prowadziłem to citigo 75. Śmiesznie jest. Gaz do dechy i hmmm... coś tam warczy głośniej i tyle... Więcej emocji daje oglądanie wzrostu trawy :-)

              Pozdrawiam
              perfex

              Octavia HTP

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X